Kuidas me Sinu ettevõttele
raha trükkida saame!

Meie teeme kogu töö, Sina vaid kirjuta oma klientidele arveid!

Meil on lahendus igat suurust agentuurile!

Tegelikult mitte ainult agentuuridele, vaid see teenus sobib Sulle ka siis, kui Sul on vähemalt 3 kodulehte, millele uply halduspaketti soovid. Kui Sul on agentuur, siis on aga asi ääretult lihtne. Meie haldame professionaalselt Sinu klientide kodulehti, Sinu asi on oma klientidega suhelda ja esitada neile just nii suuri arveid, kui soovid.

Kuu kaupa tasudes

Baashaldus agentuurile

29 €

koduleht/kuus + km

Põhiasjad, et koduleht toimiks. Vali pakett, kui alles alustad või koduleht ei ole oluline osa Sinu müügistrateegiast.

Kodulehe tehniline haldus

Kodulehe turvalahendused

Ainult agentuuridele

Kodulehe haldus agentuurile

39 €

koduleht/kuus + km

Täielik kaitse ja haldus kodulehele. Vali pakett, kui koduleht on Sinu ettevõtte oluline müügikanal.

Kodulehe tehniline haldus

Kodulehe turvalahendused

Kodulehe jõudlus

Ainult agentuuridele

E-poe haldus agentuurile

89 €

koduleht/kuus + km

Täielik kaitse ja haldus e-poele. Vali pakett, kui Sinu kodulehel on e-poe või kursuste keskkonna funktsionaalsus.

E-poe tehniline haldus

E-poe turvalahendused

E-poe jõudlus

Ainult agentuuridele

Uply halduspaketid on loodud kliendivaatest lähtuvalt. See tähendab, et ei ole ülearust ballasti, aga on olemas kõik, mida Sinu kliendi koduleht toimimiseks vajab. Ja kui Sul on erisoove, siis annab alati pakettidele lisateenuseid lisada.

Ja kui Sul on mõni erilisem klient, kes vajab natuke rohkem, kui meie ideaalsetes pakettides!

Need on lisaateenused, mida on võimalik tellida meie põhipakettidele lisaks.

 • Reaalajas turvakoopiad e-poest või online koolituskeskkonnast
  29 €/kuus
  Et ükski infokild ega tellimuse info kaduma ei saaks, salvestame Sinu kodulehest reaalajas turvakoopiat. Et asi veel eriti turvaline oleks, asub see tagavarakoopia pilves ja säilib isegi siis, kui Sinu veebimajutuse pakkuja ootamatult kohvrid kokku pakib ja paruka ning võltsvuntsidega maskeerituna soojale maale lendab.
 • Turvakoopia ja pahavara skanneerimine iga 60 minuti järel
  79 €/kuus
  Teeme Sinu kodulehest iga tund turvakoopia ja lisaks teeme samal ajal põhjaliku pahavara skanneeringu, et olla 100% kindel, et ükski paharett ei ole ukse alt sisse roninud ja pohmas peaga esikusse magama suikunud.
 • Mega-hüper-super lisapakett eriti tõsistele tegijatele
  99 €/kuus
  Laias laastus sisaldab see pakett kõike, mis on uply e-poe- ja kodulehe halduspakettides, aga kõike tehakse tihedamini ja veel suurema fanatismiga. Näiteks turvakoopiad iga 6 tunni järel, pahavara skanneerimine samuti 6 tunni järel, kodulehe toimimise ja jõudluse kontroll iga 5 minuti järel ja arendussserver arendusteks ja testimiseks.
 • Muudatuste teostamine kodulehel
  60 €/tund
  Koduleht on pidevalt arenev organism (ideaalis vähemalt peaks olema) ja kui Sinu ettevõte areneb, siis tuleb kodulehel järgi püsida. Saame Sind aidata kõigega, mis kodulehte puudutab. Tekstide ja piltide vahetamine ega funktsionaalsuse lisamine ei ole meie poistele ja tüdrukutele mitte mingi probleem.

*Kõikidele hindadele lisandub käibemaks!

Korduma Kippuvad Küsimused

Küsimused, mis on küll igati asjakohased ja meile väga meeldivad, kuid mida on võibolla meile esitatud veidi paljuvõitu…
See muidugi ei tähenda, et meilt küsimusi küsida ei tohiks. Küsi julgesti ja kui piisavalt palju küsid, võib Su küsimus isegi siia nimekirja sattuda!

See sõltub suuresti valitud paketist, aga turvauuendused teostatakse esimesel võimalusel. Tavapärased versiooniuuendused, aga baaspaketis kord kvartalis ning teistes pakettides kord kuus. 

100% kaitstud ei ole kahjuks mitte ükski asi. Teeme enda poolt tehniliselt kõik võimaliku ja täiendame endale lahendusi pidevalt, kuid kahjuks on terve hulk võimalusi, kuidas pahavara võib serverisse sattuda. Alustades serveri tarkvara aegunud versioonidest (näiteks aegunud .PHP) ja lõpetades sellega, kui pahavara pääseb serverisse mõne sinna laetud failiga või läbi e-posti. 

Liitudes saab esimese makse teostada mugavalt läbi pangalingi. Hilisemad regulaarsed maksed toimuvad arve alusel. 

Eraldi lepingut sõlmida vaja ei ole. Teenuse kirjeldus ja tingimused on kirjas meie üldtingimustes, millega tuleb enne teenuse tellimist tutvuda ja nõustuda.

Kui vajad mingil põhjusel allkirjastatud lepingut (näiteks konfidentsiaalsuse tõttu), siis võta meiega ühendust uply@uply.ee

Selleks, et saaksime võimalikult kvaliteetselt teenust pakkuda on meil vaja Sinu kodulehele administraatori õigustega kasutadat.

Lisaks on meil vaja ligipääsu serverile, kus Sinu koduleht on majutatud. Kõigi suuremate Eesti kodulehemajutuse pakkujate juures saab jagada serveri halduse õigusi ja neid vajadusel ka eemaldada.

Kindlasti peab kõikidel kasutusel olevatel WordPressi teemadel ja moodulitel olema kehtiv litsents. 

Nope. Me oleme spetsialiseerunud WordPress-ile, mis on Eestis ja maailmas pika puuga kõige populaarsem sisuhaldustarkvara. Me tahame teha asju hästi ja seetõttu keskendume sellele, milles tõesti head oleme.

Palju õnne! Sa kvalifitseerusid just uply agentuuridele mõeldud teenuse kliendiks! Meil on välja töötatud spetsiaalne lahendus neile, kellel on rohkem, kui kolm kodulehte või agentuuridele, kes haldavad oma kilentide kodulehti. Lähemalt saad lugeda SIIT.

Muidugi tohid ja millal vaid ise tahad (ega me kompartei ei ole)! Meie suurim eesmärk on, et oleksid rahul, aga kui see meil mingil imelikul põhjusel ei õnnestu või Sa enam haldusteenust ei vaja, siis saada lihtsalt sellekohane kiri aadressil uply@uply.ee.

Kui oled tasunud terve aasta korraga, siis kanname Sulle kasutamata kuude eest raha tagasi. Küll pead arvestama, et tagasimakse puhul arvestatakse oldud kuud sellisel juhul tavahinnaga, nagu oleksid tasunud paketi eest kuukaupa.

Ei.