Vali sobilik halduspakett ja naudi vabadust!

Sa ei pea enam kunagi oma kodulehe pärast muretsema!

Kas hooldamata kodulehel on riskid?

Lühike vastus on, et kuna automatiseeritud häkkimisrobotid on muutunud tänapäeval nii efektiivseks, siis ei ole hooldamata kodulehe pahavaraga nakatumine mitte risk, vaid paratamatus. Aga toome siiski välja mõned viisid, kuidas hooldamata koduleht aja jooksul Sinu ettevõtet mõjutab.

Koduleht muutub aeglasemaks
See omakorda mõjutab positsiooni Google otsingutulemustes ja ajab kliendid vihaseks. Teaduslikult tõestatud fakt on, et vihane klient ei taha asju osta… täielikud tähenärijad, mul on vägev toode/teenus ja teie närite kodulehe kallal?

Tekivad tehnilised
vead

Tänapäeva koduleht on keeruline tehniline vidin, mis võib olla vahel pirtsakas kui kaunis naisterahvas, kes baaris parem kokteili drimpaks ja oma sõbrannaga jutustaks. Ära tekita oma kodulehe külastajatele tunnet nagu nad oleks just baaris korvi saanud.

Kaotad
kliente

Aeglane koduleht ja tehnilised vead ei loo Sinu potentsiaalsetele klientidele Sinu ettevõttest head muljet. Miks peaks valima Sinu, kui Sinu ettevõtte koduleht on nõme ja ajab närvi, kuid konkurendi oma on sõbralik, meeldiv ja usaldust tekitav?

Koduleht nakatub pahavaraga

Väikesed nunnud automaatsed häkkimisrobotid kolavad mööda internetti ja otsivad vananenud tarkvaraga kodulehti. Nad on küll nunnud ja väiksed, aga nende  korraldatud jama nii väike ei ole. Panama leket veel mäletad?

Kliendiandmed lähevad jalutama

Häkkeritele meeldivad ettevõtete klientide isiklikud andmed. See on neile nagu maast leitud raha. Häkkerite huvi on raha, aga Sinu huvi pärast kliendiandmete lekkimist on mainekahju ja paras mässamine Andmekaiitse Inspektsiooniga.

Kaotad
raha

Aeglane koduleht ja tehnilised vead ei loo Sinu potentsiaalsetele klientidele Sinu ettevõttest head muljet. Miks peaks valima Sinu, kui Sinu ettevõtte koduleht on nõme ja ajab närvi, kuid konkurendi oma on sõbralik, meeldiv ja usaldust tekitav?

Koduleht satub
musta nimekirja

Google ja mitmed teised keskkonnad ning institutsioonid peavad häkitud kodulehtedest musta nimekirja. See aga võib tekitada väga palju ebameeldivusi, lisatööd ja otse loomulikult ka ette planeerimata kulusid ning saamata jäänud tulu.

Hunnik
lisakulu

Häkitud kodulehe või rikkis kodulehe korda tegemine võib olla päris kulukas ja aeganõudev ettevõtmine. Eriti, kui sinna sisse arvestada kõik suhtlused Google klienditoe ja saamata jäänud müügitulu. Aga samas, ega igal autol ei ole ka kaskokindlustust…

Koduleht vananeb kiiremini

Ega Sa oma autoga ka ei sõida niikaua, kuni juppe kukkuma hakkab. Sedasi jääb auto eluiga väga lühikeseks. Sama lugu kodulehtedega. Korralikult hooldatud koduleht kestab tunduvalt kauem ja ei jäta Sinu ettevõtet ootamatult teeäärde.

Meie murevabad halduspaketid!

Uply halduspaketid on loodud kliendivaatest lähtuvalt. See tähendab, et ei ole ülearust ballasti, aga on olemas kõik, mida Sinu koduleht toimimiseks vajab. Ja kui Sul on erisoove, siis annab alati pakettidele lisateenuseid lisada.

Kuu kaupa tasudes

Baashaldus

39 €

/kuu + km

Põhiasjad, et koduleht toimiks. Vali pakett, kui alles alustad või koduleht ei ole oluline osa Sinu müügistrateegiast.

Kodulehe tehniline haldus

Kodulehe turvalahendused

Kodulehe haldus

69 €

/kuu + km

Täielik kaitse ja haldus kodulehele. Vali pakett, kui koduleht on Sinu ettevõtte oluline müügikanal.

Kodulehe tehniline haldus

Kodulehe turvalahendused

Kodulehe jõudlus

E-poe haldus

159 €

/kuu + km

Täielik kaitse ja haldus e-poele. Vali pakett, kui Sinu kodulehel on e-poe või kursuste keskkonna funktsionaalsus.

E-poe tehniline haldus

E-poe turvalahendused

E-poe jõudlus

Sul on rohkem, kui 3 kodulehte või oled agentuur? Klikka siia, meil on Sulle eripakkumine!

Ja kui oled eriline ja vajad rohkemat, kui meie
ideaalsetes pakettides kirjas!

Need on lisaateenused, mida on võimalik tellida meie põhipakettidele lisaks.

 • Reaalajas turvakoopiad e-poest või online koolituskeskkonnast
  39 €/kuus
  Et ükski infokild ega tellimuse info kaduma ei saaks, salvestame Sinu kodulehest reaalajas turvakoopiat. Et asi veel eriti turvaline oleks, asub see tagavarakoopia pilves ja säilib isegi siis, kui Sinu veebimajutuse pakkuja ootamatult kohvrid kokku pakib ja paruka ning võltsvuntsidega maskeerituna soojale maale lendab.
 • Turvakoopia ja pahavara skanneerimine iga 60 minuti järel
  99 €/kuus
  Teeme Sinu kodulehest iga tund turvakoopia ja lisaks teeme samal ajal põhjaliku pahavara skanneeringu, et olla 100% kindel, et ükski paharett ei ole ukse alt sisse roninud ja pohmas peaga esikusse magama suikunud.
 • Mega-hüper-super lisapakett eriti tõsistele tegijatele
  129 €/kuus
  Laias laastus sisaldab see pakett kõike, mis on uply e-poe- ja kodulehe halduspakettides, aga kõike tehakse tihedamini ja veel suurema fanatismiga. Näiteks turvakoopiad iga 6 tunni järel, pahavara skanneerimine samuti 6 tunni järel, kodulehe toimimise ja jõudluse kontroll iga 5 minuti järel ja arendussserver arendusteks ja testimiseks.
 • Muudatuste teostamine kodulehel
  60 €/tund
  Koduleht on pidevalt arenev organism (ideaalis vähemalt peaks olema) ja kui Sinu ettevõte areneb, siis tuleb kodulehel järgi püsida. Saame Sind aidata kõigega, mis kodulehte puudutab. Tekstide ja piltide vahetamine ega funktsionaalsuse lisamine ei ole meie poistele ja tüdrukutele mitte mingi probleem.

*Kõikidele hindadele lisandub käibemaks!

Korduma Kippuvad Küsimused

Küsimused, mis on küll igati asjakohased ja meile väga meeldivad, kuid mida on võibolla meile esitatud veidi paljuvõitu…
See muidugi ei tähenda, et meilt küsimusi küsida ei tohiks. Küsi julgesti ja kui piisavalt palju küsid, võib Su küsimus isegi siia nimekirja sattuda!

See sõltub suuresti valitud paketist, aga turvauuendused teostatakse esimesel võimalusel. Tavapärased versiooniuuendused, aga baaspaketis kord kvartalis ning teistes pakettides kord kuus. 

100% kaitstud ei ole kahjuks mitte ükski asi. Teeme enda poolt tehniliselt kõik võimaliku ja täiendame endale lahendusi pidevalt, kuid kahjuks on terve hulk võimalusi, kuidas pahavara võib serverisse sattuda. Alustades serveri tarkvara aegunud versioonidest (näiteks aegunud .PHP) ja lõpetades sellega, kui pahavara pääseb serverisse mõne sinna laetud failiga või läbi e-posti. 

Liitudes saab esimese makse teostada mugavalt läbi pangalingi. Hilisemad regulaarsed maksed toimuvad arve alusel. 

Eraldi lepingut sõlmida vaja ei ole. Teenuse kirjeldus ja tingimused on kirjas meie üldtingimustes, millega tuleb enne teenuse tellimist tutvuda ja nõustuda.

Kui vajad mingil põhjusel allkirjastatud lepingut (näiteks konfidentsiaalsuse tõttu), siis võta meiega ühendust uply@uply.ee

Selleks, et saaksime võimalikult kvaliteetselt teenust pakkuda on meil vaja Sinu kodulehele administraatori õigustega kasutadat.

Lisaks on meil vaja ligipääsu serverile, kus Sinu koduleht on majutatud. Kõigi suuremate Eesti kodulehemajutuse pakkujate juures saab jagada serveri halduse õigusi ja neid vajadusel ka eemaldada.

Kindlasti peab kõikidel kasutusel olevatel WordPressi teemadel ja moodulitel olema kehtiv litsents. 

Nope. Me oleme spetsialiseerunud WordPress-ile, mis on Eestis ja maailmas pika puuga kõige populaarsem sisuhaldustarkvara. Me tahame teha asju hästi ja seetõttu keskendume sellele, milles tõesti head oleme.

Palju õnne! Sa kvalifitseerusid just uply agentuuridele mõeldud teenuse kliendiks! Meil on välja töötatud spetsiaalne lahendus neile, kellel on rohkem, kui kolm kodulehte või agentuuridele, kes haldavad oma kilentide kodulehti. Lähemalt saad lugeda SIIT.

Muidugi tohid ja millal vaid ise tahad (ega me kompartei ei ole)! Meie suurim eesmärk on, et oleksid rahul, aga kui see meil mingil imelikul põhjusel ei õnnestu või Sa enam haldusteenust ei vaja, siis saada lihtsalt sellekohane kiri aadressil uply@uply.ee.

Kui oled tasunud terve aasta korraga, siis kanname Sulle kasutamata kuude eest raha tagasi. Küll pead arvestama, et tagasimakse puhul arvestatakse oldud kuud sellisel juhul tavahinnaga, nagu oleksid tasunud paketi eest kuukaupa.

Ei.