Jah, aga see ei ole veel kõik! Ainult täna ... ja tulevikus!

Lisateenused Sinu äri paremaks toimimiseks ja müügi suurendamiseks.

Teenused, mida on lihtsalt mõnikord vaja

Ei ole vahet, kas oled juba meie klient või mitte. Võta meiega ühendust ja kui vähegi aidata saame, siis aitame alati. 

Häkitud kodulehtede pahavarast puhastamine

Kui Sinu kodulehte on tabanud rünnak ja see on nakatunud pahavaraga, siis anname pahavarale jalaga ja puhastame kodulehe nakatunud koodijuppidest ning tagaustest.

Pahavara eemaldamise hind sõltub tööde keerukusest ja rünnaku ulatusest. Näiteks, kas kodulehe administreerimiskeskkond on vabalt ligipääsetav või mitte.

Täpsema info saamiseks võta meiega ühendust aadressil pahavara@uply.ee ja kirjelda oma probleemi.

al.

299 €

+ km

Muudatused kodulehe disainis ja funktsionaalsuses

Ideaalis toimib koduleht nagu elusolend. Ta kasvab ja areneb Sinu ettevõttega samas taktis. See tähendab, et vahetevahel on vaja lisada natuke funktsionaalsust, ajakohastada disaini ja struktuuri või teha korda mõni jubin, mis enam ei tööta nii nagu peaks.

Näiteks, kui oled jõudnud arusaamisele, et Sinu ettevõtte kodulehel võiks täitsa olla e-poe funktsionaalsus, siis saame me selle sinna lisada. Isegi online õppimiskeskkonna võime Sinu kodulehele teha.

Ei ole vahet, kui suur või väike on muudatus. Võta meiega ühendust ja saad asja tehtud!

al.

60€

/h + km

Kodulehe sisu muutmine ja uuendamine

Kodulehe tekstide muutmine ja uute piltide lisamine võib olla täiega tüütu tegevus, mida on mõnus vaikselt edasi lükata kuni need tektid ega pildid enam ajakohased ei ole.

Aga tead, tegelikult on olemas inimesi, kellele selline nokitsemine täiega naudingut pakub. Meil igatahes selliseid inimesi on ja teeme muudatused Sinu kodulehel nagu naksti ära.

Muide, see kehtib ka kodulehele tõlgete lisamise kohta. Vajadusel organiseerime isegi tõlked, kodulehe tehnilise ettevalmistuse ja paneme need üles ka. Sina valid lihtsalt keele või keeled ja ütled “Start!” ning trimpad rannas Piña Colada-t edasi.

al.

30 €

/h + km

Digireklaami seadistamine ja haldamine

Kuidas Sa ikka muidu kliente leiad, kui mitte digireklaamiga? Hea küll, tegelikult on veel terve hulk viise klientide leidmiseks näiteks vana hea rändharjusklus ja külmad müügikõned, aga digireklaam on asendamatuks abimeheks iga endast lugupidava ja müüki ihkava ettevõtte tööriistakohvris.

Seadistame Sinu digireklaami kampaania ja hoiame tal silma pea, et iga Sinu kulutatud sent tooks Sinu ettevõttele tagasi võimalikult palju eurosid. 

Meil on üks kliendisõbralik erisus ka. Meie igakuine digireklaami halduskulu on tunduvalt madalam, kui esialgne reklaami seadistamine. 

al.

399 €

+ km

Korduma Kippuvad Küsimused

Küsimused, mis on küll igati asjakohased ja meile väga meeldivad, kuid mida on võibolla meile esitatud veidi paljuvõitu…
See muidugi ei tähenda, et meilt küsimusi küsida ei tohiks. Küsi julgesti ja kui piisavalt palju küsid, võib Su küsimus isegi siia nimekirja sattuda!

See sõltub suuresti valitud paketist, aga turvauuendused teostatakse esimesel võimalusel. Tavapärased versiooniuuendused, aga baaspaketis kord kvartalis ning teistes pakettides kord kuus. 

100% kaitstud ei ole kahjuks mitte ükski asi. Teeme enda poolt tehniliselt kõik võimaliku ja täiendame endale lahendusi pidevalt, kuid kahjuks on terve hulk võimalusi, kuidas pahavara võib serverisse sattuda. Alustades serveri tarkvara aegunud versioonidest (näiteks aegunud .PHP) ja lõpetades sellega, kui pahavara pääseb serverisse mõne sinna laetud failiga või läbi e-posti. 

Liitudes saab esimese makse teostada mugavalt läbi pangalingi. Hilisemad regulaarsed maksed toimuvad arve alusel. 

Eraldi lepingut sõlmida vaja ei ole. Teenuse kirjeldus ja tingimused on kirjas meie üldtingimustes, millega tuleb enne teenuse tellimist tutvuda ja nõustuda.

Kui vajad mingil põhjusel allkirjastatud lepingut (näiteks konfidentsiaalsuse tõttu), siis võta meiega ühendust uply@uply.ee

Selleks, et saaksime võimalikult kvaliteetselt teenust pakkuda on meil vaja Sinu kodulehele administraatori õigustega kasutadat.

Lisaks on meil vaja ligipääsu serverile, kus Sinu koduleht on majutatud. Kõigi suuremate Eesti kodulehemajutuse pakkujate juures saab jagada serveri halduse õigusi ja neid vajadusel ka eemaldada.

Kindlasti peab kõikidel kasutusel olevatel WordPressi teemadel ja moodulitel olema kehtiv litsents. 

Nope. Me oleme spetsialiseerunud WordPress-ile, mis on Eestis ja maailmas pika puuga kõige populaarsem sisuhaldustarkvara. Me tahame teha asju hästi ja seetõttu keskendume sellele, milles tõesti head oleme.

Palju õnne! Sa kvalifitseerusid just uply agentuuridele mõeldud teenuse kliendiks! Meil on välja töötatud spetsiaalne lahendus neile, kellel on rohkem, kui kolm kodulehte või agentuuridele, kes haldavad oma kilentide kodulehti. Lähemalt saad lugeda SIIT.

Muidugi tohid ja millal vaid ise tahad (ega me kompartei ei ole)! Meie suurim eesmärk on, et oleksid rahul, aga kui see meil mingil imelikul põhjusel ei õnnestu või Sa enam haldusteenust ei vaja, siis saada lihtsalt sellekohane kiri aadressil uply@uply.ee.

Kui oled tasunud terve aasta korraga, siis kanname Sulle kasutamata kuude eest raha tagasi. Küll pead arvestama, et tagasimakse puhul arvestatakse oldud kuud sellisel juhul tavahinnaga, nagu oleksid tasunud paketi eest kuukaupa.

Ei.