Tahad olla pahadest patsiga poistest kaks sammu ees?

Teeme Sinu kodulehest täieliku kindluse koos krokodillidega vallikraavis!

Kuidas me sinu kodulehte kaitseme?

Kui Sa juba oma ettevõtte kodulehele turvalahendusi otsid, siis ei hakka me Sinu aega kulutama, et miks kodulehe turvalisus tähtis on. Sa tead seda ka ise väga hästi. Kui aga ei tea, siis soovitame pigem vaadata meie murevabasid kodulehe halduspakette, kus turvalahendused juba sees on. Ühesõnaga, ilma pikema sissejuhatuseta, siin on meie kodulehe turvalahenduse paketid.

Kuu kaupa tasudes

Baaskaitse

19 €

/kuu + km

Põhiasjad, et koduleht toimiks. Vali pakett, kui alles alustad või koduleht ei ole oluline osa Sinu müügistrateegiast.

Kodulehe kaitse

Kodulehe turvakoopiad

Põhikaitse

49 €

/kuu + km

Täielik kaitse ja haldus kodulehele. Vali pakett, kui koduleht on Sinu ettevõtte oluline müügikanal.

Kodulehe turvalahendused

Kodulehe turvakoopiad

Täiskaitse

199 €

/kuu + km

Täielik kaitse ja haldus e-poele. Vali pakett, kui Sinu kodulehel on e-poe või kursuste keskkonna funktsionaalsus.

Kodulehe turvalahendused

Kodulehe turvakoopiad

NB! Meie turvalahendused eeldavad, et kodulehele kapoti all mootoriks on WordPress ja, et kõik tarkvara versiooniuuendused on korrektselt ning õigeaegselt teostatud!

Korduma Kippuvad Küsimused

Küsimused, mis on küll igati asjakohased ja meile väga meeldivad, kuid mida on võibolla meile esitatud veidi paljuvõitu…
See muidugi ei tähenda, et meilt küsimusi küsida ei tohiks. Küsi julgesti ja kui piisavalt palju küsid, võib Su küsimus isegi siia nimekirja sattuda!

See sõltub suuresti valitud paketist, aga turvauuendused teostatakse esimesel võimalusel. Tavapärased versiooniuuendused, aga baaspaketis kord kvartalis ning teistes pakettides kord kuus. 

100% kaitstud ei ole kahjuks mitte ükski asi. Teeme enda poolt tehniliselt kõik võimaliku ja täiendame endale lahendusi pidevalt, kuid kahjuks on terve hulk võimalusi, kuidas pahavara võib serverisse sattuda. Alustades serveri tarkvara aegunud versioonidest (näiteks aegunud .PHP) ja lõpetades sellega, kui pahavara pääseb serverisse mõne sinna laetud failiga või läbi e-posti. 

Liitudes saab esimese makse teostada mugavalt läbi pangalingi. Hilisemad regulaarsed maksed toimuvad arve alusel. 

Eraldi lepingut sõlmida vaja ei ole. Teenuse kirjeldus ja tingimused on kirjas meie üldtingimustes, millega tuleb enne teenuse tellimist tutvuda ja nõustuda.

Kui vajad mingil põhjusel allkirjastatud lepingut (näiteks konfidentsiaalsuse tõttu), siis võta meiega ühendust uply@uply.ee

Selleks, et saaksime võimalikult kvaliteetselt teenust pakkuda on meil vaja Sinu kodulehele administraatori õigustega kasutadat.

Lisaks on meil vaja ligipääsu serverile, kus Sinu koduleht on majutatud. Kõigi suuremate Eesti kodulehemajutuse pakkujate juures saab jagada serveri halduse õigusi ja neid vajadusel ka eemaldada.

Kindlasti peab kõikidel kasutusel olevatel WordPressi teemadel ja moodulitel olema kehtiv litsents. 

Nope. Me oleme spetsialiseerunud WordPress-ile, mis on Eestis ja maailmas pika puuga kõige populaarsem sisuhaldustarkvara. Me tahame teha asju hästi ja seetõttu keskendume sellele, milles tõesti head oleme.

Palju õnne! Sa kvalifitseerusid just uply agentuuridele mõeldud teenuse kliendiks! Meil on välja töötatud spetsiaalne lahendus neile, kellel on rohkem, kui kolm kodulehte või agentuuridele, kes haldavad oma kilentide kodulehti. Lähemalt saad lugeda SIIT.

Muidugi tohid ja millal vaid ise tahad (ega me kompartei ei ole)! Meie suurim eesmärk on, et oleksid rahul, aga kui see meil mingil imelikul põhjusel ei õnnestu või Sa enam haldusteenust ei vaja, siis saada lihtsalt sellekohane kiri aadressil uply@uply.ee.

Kui oled tasunud terve aasta korraga, siis kanname Sulle kasutamata kuude eest raha tagasi. Küll pead arvestama, et tagasimakse puhul arvestatakse oldud kuud sellisel juhul tavahinnaga, nagu oleksid tasunud paketi eest kuukaupa.

Ei.